- Šifra
- 66048
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 6 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon Galaxy Note 10 Lite Black DS | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,7" |
| Rezolucija | 2400 x 1080 |
| Tip ekrana | Super AMOLED, osetljiv na dodir, 16,7M boja, 20:9 ratio, ~394 ppi |
| SIM slot | Dual SIM (Nano SIM) |
| Operativni sistem | Android 10 |
| Procesor | ARM Octa Core (4x 2,7 GHz Mongoose M3 & 4x 1,7 GHz Cortex-A55) |
| Čipset | Exynos 9810 (10 nm) |
| Grafika | Mali-G72 MP18 |
| RAM memorija | 6 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Zadnja kamera | 12 Mpix + 12 Mpix + 12 Mpix |
| elektronska stabilizacija (EIS) | |
| 12 Mpix, f/1,7, 27mm (wide), 1/2,55", 1,4µm, Dual Pixel PDAF, OIS | |
| 12 Mpix, f/2,4, 52mm (telephoto), 1/3,6", 1,0µm, PDAF, OIS | |
| 12 Mpix, f/2,2, 12mm (ultrawide) | |
| LED flash, panorama, HDR | |
| video: 2160p@30/60fps, 1080p@30/60/240fps | |
| Prednja kamera | 32,0 Mpix, f/2,2, 25mm (wide), 1/2,8", 0,8µm |
| HDR | |
| video: 2160p@30fps, 1080p@30fps | |
| Senzori | |
| čitač otiska prsta | |
| akcelometar | |
| žiroskop | |
| senzor blizine | |
| kompas | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| Bluetooth v5.0 | |
| GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| Radio | da |
| USB 2.0, Type-C | |
| OTG podrška | da |
| NFC | da |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Tastatura | Touch |
| Kapacitet baterije | 4500 mAh |
| Snaga brzog punjenja | 25 W |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 163,7 x 76,1 x 8,7 mm |
| Težina | 199 g |
| Boja | crna |
- Model:
- Samsung Galaxy Note10 Lite Black DS
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.