- Šifra
- 50970
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 3 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon Galaxy J6 DS Black 32GB | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 5,6" |
| Rezolucija | 1480 x 720 pix |
| Tip ekrana | Super AMOLED |
| Ekran osetljiv na dodir | da |
| Gustina ekrana | ~294 ppi |
| SIM slot | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 8.0 (Oreo) |
| Procesor | ARM Octa Core 1,6 GHz Cortex-A53 |
| Čipset | Exynos 7870 Octa |
| Grafika | Mali-T830 MP2 |
| RAM memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 256 GB |
| Zadnja kamera | 13,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 3264 x 2448 pix | |
| rezolucija videa: (1080p) 1280 x 720 pix, 30fps | |
| apertura: f/1.9 | |
| Prednja kamera | 8,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 4128 x 3096 pix | |
| rezolucija videa: (1080p) 1920 x 1080 pix, 30fps | |
| tip senzora: CMOS | |
| apertura: f/1.9 | |
| Formati reprodukcije | |
| video: MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM | |
| audio: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA | |
| Senzori | Brzinomer, senzor otiska prstiju, senzor prostora, senzor blizine |
| WiFi 802.11 b/g/n 2,4 GHz | |
| GPS | |
| Bluetooth v4.2 | |
| Micro-USB 2.0 | |
| NFC | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Tastatura | Touch |
| Kapacitet baterije | 3000 mAh |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 149,3 x 70,2 x 8,2 mm |
| Težina | 154 g |
| Boja | crna |
- Model:
- Samsung Galaxy J6 DS Black 32GB
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.