- Šifra
- 55631
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 6 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon Galaxy A9 DS 6/128 Black | |
| Dizajn | Monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,3" |
| Rezolucija | 2220 x 1080 pix |
| Tip ekrana | Super AMOLED |
| Ekran osetljiv na dodir | da |
| Broj boja (24-bit) | 16,7M boja |
| Gustina ekrana | ~ 392 ppi |
| Odnos stranica | 18,5:9 |
| Procenat površine ekrana i prednje strane kućišta | 80,5 % |
| 2.5D Zakrivljen ekran od stakla | |
| Always on display | |
| Infinity displej | skoro bez okvira, puno prednje staklo, ekran od ivice do ivice. |
| SIM slot | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 8.0 (Oreo) |
| Procesor | ARM Octa Core (4x 2,2 GHz Kryo 260 & 4x 1,8 GHz Kryo 260) |
| Čipset | Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 (14 nm) |
| Grafika | Adreno 512 |
| RAM memorija | 6 GB LPDDR4X, 1866 MHz |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 512 GB |
| Zadnja kamera | 24 + 10 + 8 + 5 Mpix |
| ultra široka kamera 8 Mpix, f/2.4, sa uglom gledanja od 120° | |
| telefoto kamera 10 Mpix, f/2.4, 2x optički zoom | |
| glavna kamera 24 Mpix, f/1.7, PDAF, Optička stabilizacija, | |
| dubinska kamera 5 Mpix, f/2.2, sa živim fokusom | |
| 19 režima dostupnih za optimizaciju kadra | |
| detekcija greške otkriva treptaj oka, zamućenje lica i pozadinsko osvetljenje. | |
| tačnost Optimizacije kadra i Detekcije greške zavisi od uslova okoline ili objekta. | |
| detekcija treptanja i zamućenja najbolje funkcioniše kada se na slici nalaze do tri osobe, na udaljenosti do 1,5 metara od kamere | |
| detekcija greške pozadinskog osvetljenja šalje obaveštenja svakih 24 sata po otkrivanju grešaka, a radi kada je HDR režim isključen | |
| Prednja kamera | 24,0 Mpix, f/2.0 |
| Formati reprodukcije | |
| audio formati: AAC, AAC+, AC3, AMR, aptX, eAAC+, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WMA, WAV | |
| video formati: 3GPP, AVI, DivX, MKV, MP4, WMV, Xvid, Flash video, | |
| Dolby Atomos | |
| Senzori | |
| Proximity - senzor blizine | |
| Light - senzor ambijentalne svetlosti | |
| Accelerometer - senzor položaja kućišta (ubrzanje) | |
| Compass - kompas | |
| Fingerprint - senzor otiska prsta | |
| Gyroscope - senzor promene ugla | |
| Hall - senzor za prepoznavanje zatvorene/otvorene maske uređaja | |
| Barometer - senzor za merenje pritiska | |
| Face ID - Senzor za otključavanje licem | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, VHT80 MU-MIMO | |
| FM Radio | |
| GPS A-GPS/GALONASS/BeiDou | |
| Bluetooth v5.0 | |
| USB 2.0 Tip-C | |
| OTG podrška | da |
| NFC | da |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Tastatura | Touch |
| Kapacitet baterije | 3800 mAh |
| Brzo punjenje | da |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 162,5 x 77 x 7,8 mm |
| Težina | 183 g |
| Boja | crna |
- Model:
- Samsung Galaxy A9 DS 6/128 Black
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.