- Šifra
- 62230
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 8 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon Galaxy A80 DS Black | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,5" |
| Rezolucija | 2400 x 1080 pix |
| Tip ekrana | Super AMOLED, osetljiv na dodir, 16,7M boja, 170,3 mm (6,7" pun pravougaonik),166,0 mm (6,5" sa zaobljenim uglovima) |
| SIM slot | Dual SIM (Nano SIM) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie) |
| Procesor | ARM Octa Core 2,2 GHz, 1,8 GHz |
| Čipset | Kryo 470 Gold, Kryo 470 Silver |
| Grafika | Adreno 618 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Zadnja kamera | rotirajuća trostruka kamera 48 Mpix + 8 Mpix + TOF 3D kamera |
| rotirajuća kamera koja se može rotirati prema napred i nazad | |
| 48 Mpix, f/2.0, 26mm (wide), 1/2", 0.8µm, PDAF | |
| 8 Mpix, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1.12µm | |
| TOF 3D camera, f/1.2, 30mm | |
| auto fokus | |
| rezolucija video zapisa: UHD 4K (3840 x 2160) @30fps | |
| glavna kamera - F broj (višetruka vrednost): F2.0 , F2.2 , F1.2 | |
| glavna kamera - zum: Digitalno zumiranje do 8x | |
| blic | |
| usporeni snimak: 480fps @HD, 240fps @HD | |
| Prednja kamera | rotirajuća trostruka kamera 48 Mpix + 8 Mpix + TOF 3D kamera |
| rotirajuća kamera koja se može rotirati prema napred | |
| Formati reprodukcije | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM | |
| Senzori | |
| brzinomer | |
| senzor otiska prstiju | |
| žiroskop | |
| geo magnetski senzor | |
| senzor prostora | |
| RGB senzor svetla | |
| senzor blizine | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| Bluetooth v5.0, A2DP, LE | |
| GPS sa A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| USB 2.0 Tip-C | |
| NFC | da |
| Baterija | integrisana Li-Po, 3700 mAh |
| Brzo punjenje | da |
| Snaga brzog punjenja | 25 W |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 165,2 x 76,5 x 9,3 mm |
| Težina | 220 g |
| Boja | crna |
- Model:
- Samsung Galaxy A80 DS Black
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.