- Šifra
- 50404
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 3 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon Galaxy A6+ DS Black | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6" |
| Rezolucija | 2220 x 1080 pix |
| Tip ekrana | Super AMOLED |
| Ekran osetljiv na dodir | da |
| Broj boja (24-bit) | 16,7 miliona boja |
| Gustina ekrana | ~294 ppi |
| Sposobnost ekrana da registruje više različitih pozicija, Corning Gorilla Glass | |
| Operativni sistem | Android 8.0 (Oreo) |
| SIM slot | Dual SIM |
| Procesor | ARM Octa Core 1,8 GHz Cortex-A53 |
| Čipset | Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 |
| Grafika | Adreno 506 |
| RAM memorija | 3 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 256 GB |
| Zadnja kamera | 16,0 Mpix + 5,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 4608 x 3456 pix | |
| rezolucija videa: (1080p) 1920 x 1080 pix | |
| LED blic, digitalni zoom, automatsko označavanje lokacije, detekcija lica i osmeha, HDR-visok dinamički raspon slike, panorama... | |
| Prednja kamera | 24,0 Mpix |
| rezolucija fotografija: 5632 x 4224 pix | |
| rezolucija videa: (1080p) 1920 x 1080 pix | |
| 1080 piksela | |
| Ostalo: detekcija lica, LED blic | |
| Formati reprodukcije | |
| video: MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM | |
| audio: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA | |
| Senzori | |
| brzinomer | |
| senzor otiska prstiju | |
| žiroskop | |
| geo magnetski senzor | |
| senzor prostora | |
| RGB senzor svetla | |
| senzor blizine | |
| WiFi 802.11 a/b/g/n 2,4 + 5 GHz, WiFi Direct, hotspot | |
| GPS, Glonass, Beidou | |
| Bluetooth v4.2 | |
| Radio | |
| Priključci | |
| Micro-USB 2.0 | |
| audio 3,5 mm | |
| OTG podrška | da |
| NFC | da |
| Tastatura | Touch |
| Kapacitet baterije | 3500 mAh |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 160,2 x 75,7 x 7,9 mm |
| Težina | 191 g |
| Boja | crna |
- Model:
- Samsung Galaxy A6+ DS Black
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.