- Šifra
- 88624
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 6 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon Galaxy A53 5G 6GB/128GB Black - A536BZKNEUC | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,5" |
| Rezolucija | FHD+ 2400 x 1080 pix |
| Tip ekrana | Super AMOLED, 120Hz, 16M boja, 20:9 ratio, ~405 ppi |
| Corning Gorilla Glass 5 | |
| SIM slot | Dual SIM (Nano SIM) |
| Operativni sistem | Android 12, One UI 4.1 |
| Procesor | ARM Octa Core (2,4 GHz & 2,0 GHz) |
| RAM memorija | 6 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširenje int. memorije | MicroSD do 1 TB |
| Zadnja kamera | 64 + 12 + 5 + 5 Mpix |
| 64 Mpix, f/1,8, 26mm (wide), 1/1,7", 0,8µm, PDAF, OIS | |
| 12 Mpix, f/2,2, 123° (ultrawide), 1,12µm | |
| 5 Mpix, f/2,4, (macro) | |
| 5 Mpix, f/2,4, (depth) | |
| LED flash, panorama, HDR | |
| Auto fokus, Digitalno zumiranje do 10x | |
| Video: 4K@30fps, 1080p@30/60fps; gyro-EIS | |
| Prednja kamera | 32,0 Mpix |
| 32 Mpix, f/2,2, 26mm (wide), 1/2,8", 0,8µm | |
| HDR | |
| Video: 4K@30fps, 1080p@30fps | |
| Podržani formati | |
| video: MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM | |
| audio: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA | |
| Senzori | |
| čitač otiska prsta | |
| akcelometar | |
| žiroskop | |
| geo magnetski senzor | |
| senzor prostora | |
| RGB senzor svetla | |
| senzor virtualne blizine | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, VHT80, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| Bluetooth 5.1, A2DP, LE | |
| GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS | |
| NFC | |
| USB 2.0 Tip-C | |
| Sinhronizacija sa PC-jem | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | integrisana Li-Po 5000 mAh |
| Snaga brzog punjenja | 25 W |
| Autonomija baterije | |
| vreme razgovora (4G LTE): 42 h | |
| vreme korišćenja interneta (LTE): do 16 h | |
| vreme korišćenja interneta (Wi-Fi): do 18 h | |
| vreme reprodukovanja video sadržaja: d0 18 h | |
| vreme reprodukovanja audio sadržaja: 60 h | |
| IP67 otpornost na vodu i prašinu (do 1 m dubina za 30 mins) | |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| Dimenzije | 159,6 x 74,8 x 8,1 mm |
| Težina | 189 g |
| Boja | crna (Black) |
- Model:
- SAMSUNG Galaxy A53 5G 6GB/128GB Black SM-A536BZKNEUC
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Tehnomedia centar doo
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.