- Šifra
- 59217
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon Galaxy A50 Black DS 128 GB | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,4" |
| Rezolucija | 2340 x 1080 |
| Tip ekrana | Super AMOLED, osetljiv na dodir, Corning Gorilla Glass 3 |
| Broj boja (24-bit) | 16,7M boja |
| Gustina ekrana | ~ 403 ppi |
| SIM slot | Dual SIM (1 Nano SIM + 1 Nano SIM + Micro SD) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie) |
| Procesor | ARM Octa Core (4x 2,3 GHz Cortex-A73 & 4x 1,7 GHz Cortex-A53) |
| Čipset | Exynos 9610 (10nm) |
| Grafika | Mali-G72 MP3 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 512 GB |
| Zadnja kamera | 25,0 Mpix + 8,0 Mpix + 5,0 Mpix |
| 25 Mpix, f/1.7, PDAF | |
| 8 Mpix, f/2.2, 12mm (ultrawide) | |
| 5 Mpix, f/2.2, depth sensor | |
| video rezolucija: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 25,0 Mpix |
| 25 Mpix, f/2.0, HDR | |
| video rezolucija: 1080p@30fps | |
| Formati reprodukcije | |
| MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM, HD 4K (3840 x 2160)@120fps | |
| Senzori | |
| Proximity - senzor blizine | |
| Light - senzor ambijentalne svetlosti | |
| Accelerometer - senzor položaja kućišta (ubrzanje) | |
| Compass - kompas | |
| Fingerprint - senzor otiska prsta | |
| Gyroscope - senzor promene ugla | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot, VHT80 | |
| Bluetooth v5.0, A2DP, LE | |
| GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| ANT+ | |
| USB 2.0 Tip-C | |
| NFC | da |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Tastatura | Touch |
| Kapacitet baterije | 4000 mAh |
| Brzo punjenje | da |
| Snaga brzog punjenja | 15 W |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 158,5 x 74,7 x 7, mm |
| Težina | 166 g |
| Boja | crna |
- Model:
- Samsung Galaxy A50 Black DS 128 GB
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.