- Šifra
- 89608
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 6 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon Galaxy A33 5G 6GB/128GB Black SM-A336BZKGEEC | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,4" |
| Rezolucija | 2400 x 1080 |
| Tip ekrana | Super AMOLED, 90Hz, 20:9 ratio, ~411 ppi |
| Corning Gorilla Glass 5 | |
| 16M boja | |
| SIM slot | Dual SIM (Nano SIM) |
| Operativni sistem | Android 12, One UI 4.1 |
| Procesor | ARM Octa Core (2x 2,4 GHz Cortex-A78 & 6x 2,0 GHz Cortex-A55) |
| Čipset | Exynos 1280 (5 nm) |
| Grafika | Mali-G68 |
| RAM memorija | 6 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširenje int. memorije | MicroSD do 1 TB |
| Zadnja kamera | 48 + 8 + 5 + 2 Mpix |
| 48 Mpix, f/1,8, 26 mm (wide), 1/2,0", 0,8µm, PDAF, OIS | |
| 8 Mpix, f/2,2, 123°, (ultrawide), 1/4,0", 1,12µm | |
| 5 Mpix, f/2,4, (macro) | |
| 2 Mpix, f/2,4, (depth) | |
| LED flash, panorama, HDR | |
| auto fokus na glavnoj kameri | |
| optička stabilizacija slike | |
| digitalno zumiranje do 10x | |
| video: 4K@30fps, 1080p@30/120fps | |
| Prednja kamera | 13,0 Mpix |
| 13 Mpix, f/2,2, (wide), 1/3,1", 1,12µm | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Formati emitovanja video sadržaja | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| Formati emitovanja audio sadržaja | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| Senzori | |
| senzor otiska prstiju | |
| brzinomer | |
| žiroskop | |
| geo magnetski senzor | |
| senzor prostora | |
| senzor osvetljenja | |
| senzor virtualne blizine | |
| 802.11 a/b/g/n/ac 2,4 + 5 GHz, VHT80, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| Bluetooth 5.1, A2DP, LE | |
| GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS | |
| NFC | |
| Sinhronizacija sa PC-jem | Smart Switch (PC verzija) |
| USB 2.0 Tip-C | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | integrisana Li-ion, 5000 mAh |
| vreme korišćenja interneta (LTE): do 17 h | |
| vreme korišćenja interneta (Wi-Fi): do 18 h | |
| vreme reprodukovanja video sadržaja (wireless): do 18 h | |
| vreme reprodukovanja audio sadržaja (wireless): do 54 h | |
| vreme trajanja razgovora (4G LTE): do 40 h | |
| Snaga brzog punjenja | 25 W |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| IP67 otpornost na vodu/prašinu (do 1 m dubine za 30 min) | |
| Dimenzije | 159,7 x 74 x 8,1 mm |
| Težina | 186 g |
| Boja | crna (Black) |
- Model:
- SAMSUNG Galaxy A33 5G 6GB/128GB Black SM-A336BZKGEEC
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Tehnomedia centar doo
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.