- Šifra
- 89528
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- bela
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| SAMSUNG Galaxy A13 4GB | |
| Veličina ekrana | 6,6" |
| Tip ekrana | PLS TFT LCD |
| Rezolucija ekrana | 2408 x 1080 px, Full HD |
| Tastatura | na dodir |
| Ekran | 16 M boja |
| Radna memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Memorijska kartica | MicroSD do 1 TB |
| Kamera | 50 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP |
| F broj | F1,8 , F2,2 , F2,4 , F2,4 |
| Auto fokus | na glavnoj kameri |
| Digitalno zumiranje | do 10 x |
| Blic | |
| Video zapis | |
| 1920 x 1080 px | |
| 60 fps | |
| Full HD | |
| Rezolucija videa | |
| 1920 x 1080 px | |
| 30 fps | |
| Full HD | |
| Prednja kamera | 8 MP, F2,2 |
| Procesor | Octa Core |
| Brzina | 2 GHz |
| Operativni sistem | Android |
| Povezivanje | |
| USB Tip - C | |
| 1 x 3,5 mm | |
| Smart Switch | |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac 2,4 GHz + 5 GHz |
| Wi-Fi Direct | |
| Lokacija | |
| Beidou | |
| Galileo | |
| QZSS | |
| Senzori | |
| brzinomer | |
| senzor otiska prstiju | |
| Geo magnetni senzor | |
| senzor virtualnog osvetljenja | |
| senzor virtualne blizine | |
| Dual SIM | da |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| GPS | da |
| GLONASS | da |
| NFC | da |
| Baterija | 5000 mAh |
| Video reprodukcija | do 20 h |
| Audio reprodukcija | do 94 h |
| Razgovor | do 54 h |
| Internet | do 21 h |
| Video formati | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| Audio formati | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| Mreža | |
| Infra: 2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD | |
| 2G GSM: GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 | |
| 3G UMTS: B1(2100), B5(850), B8(900) | |
| 4G FDD LTE: B1(2100), B3(1800), B5(850), B7(2600), B8(900), B20(800), B28(700) | |
| 4G TDD LTE: B38(2600), B40(2300), B41(2500) | |
| Veličina SIM kartice | Nano-SIM |
| Boja | bela |
| Dimenzije | 16,51 x 7,64 x 0,88 cm |
| Masa | 195 g |
- Model:
- SAMSUNG Galaxy A13 4GB/64GB White SM-A135FZWVEUC
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.