- Šifra
- 90949
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 4 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon Galaxy A13 4GB/128GB Black SM-A137FZKKEUC | |
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,6" |
| Rezolucija | 2408 x 1080 |
| Tip ekrana | PLS TFT LCD, 16M boja, 20:9 ratio, ~400 ppi |
| Corning Gorilla Glass 5 | |
| SIM slot | Dual SIM (2x Nano SIM + Mikro SD) |
| Operativni sistem | Android 12, One UI 4.1 |
| Procesor | ARM Octa Core 2,0 GHz, 1,8 GHz |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširenje int. memorije | MicroSD do 1 TB |
| Zadnja kamera | 50 + 5 + 2 + 2 Mpix |
| 50 Mpix, f/1,8, (wide), PDAF | |
| 5 Mpix, f/2,2, (ultrawide), 1/5", 1,12 µm | |
| 2 Mpix, f/2,4, (macro) | |
| 2 Mpix, f/2,4, (depth) | |
| LED flash, panorama, HDR | |
| Auto fokus | |
| Digitalno zumiranje do 10x | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 8,0 Mpix |
| 8 MP, f/2,2, (wide) | |
| video: 1080p@30fps | |
| Podržani formati | |
| video: MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM | |
| audio: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA | |
| Senzori | |
| čitač otiska prsta | |
| akcelometar | |
| Geo magnetski senzor | |
| senzor virtualnog osvetljenja | |
| senzor virtualne blizine | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2,4/5 GHz, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth v5.2 | |
| GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS | |
| NFC | |
| USB 2.0 Tip-C | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Sinhronizacija sa PC-jem | Smart Switch (PC verzija) |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | integrisana Li-Po 5000 mAh |
| Snaga brzog punjenja | 25 W |
| Autonomija baterije | |
| vreme razgovora (4G LTE): 36 h | |
| vreme korišćenja interneta (LTE): do 24 h | |
| vreme korišćenja interneta (Wi-Fi): do 22 h | |
| vreme reprodukovanja video sadržaja: d0 20 h | |
| vreme reprodukovanja audio sadržaja: 102 h | |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 165,1 x 76,4 x 8,8 mm |
| Težina | 195 g |
| Boja | crna (Black) |
- Model:
- SAMSUNG Galaxy A13 4GB/128GB Black SM-A137FZKKEUC
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Tehnomedia centar doo
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.