- Šifra
- 60907
- Brand
- SAMSUNG
- RAM memorija
- 2 GB
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Samsung mobilni telefon Galaxy A10 DS Black | |
| veličina ekrana | 6,2" |
| Rezolucija | 1520 x 720 |
| Tip ekrana | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, 19:9 ratio (~271 ppi density) |
| SIM Card | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Operativni sistem | Android 9.0 (Pie) |
| Procesor | Octa Core (2x 1,6 GHz & 6x 1,35 GHz) |
| Chipset | Exynos 7884 |
| Grafika | Mali-G71 MP2 |
| RAM Memorija | 2 GB |
| Interna memorija | 32 GB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 512 GB |
| Zadnja kamera | 13 Mpix, f/1.9, 28mm (wide), AF |
| LED flash, panorama, HDR | |
| video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 5 Mpix, f/2.0, LED flash |
| Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot | |
| GPS sa A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| FM radio | |
| microUSB 2.0 | |
| Audio 3,5 mm jack | |
| Zvučnik | |
| Senzori | accelerometer, proximity |
| Baterija | integrisana Li-Ion, 3400 mAh |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G(LTE) | |
| Dimenzije | 155,6 x 75,6 x 7,9 mm |
| Težina | 168 g |
| Boja | crna |
- Model:
- Samsung Galaxy A10 DS Black
- Naziv i vrsta robe:
- MOBILNI TELEFON
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Vijetnam
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.