- Šifra
- 142189
- Brand
- MSI
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Boja
- bela
- Dijagonala ekrana
- 23,8"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 1 ms
- Rezolucija
- 1920 x 1080 pix
- Osvežavanje ekrana
- 144 Hz
| MSI monitor PRO MP241W | |
| MSI standardni monitor PRO MP241W | |
| Dijagonala ekrana | 23,8" |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | VA |
| Vreme odziva | 1 ms (MPRT) / 4 ms (GtG) |
| Osvežavanje | 144 Hz |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Kontrast | 3.500:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| HDR | HDR Ready |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/17° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Broj boja | 16,7 miliona boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.2a | |
| 1 x HDMI 2.0 | |
| Tilt | -5° do +20° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync, Adaptive Sync |
| Tehnologije | EyesErgo, Anti-Flicker, MSI Power Link sa HDMI |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja energije | 14 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 541,93 x 397,46 x 181,15 mm | |
| bez postolja - 541,93 x 322,25 x 43,71 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 4,6 kg | |
| bez postolja - 2,94 kg | |
| Boja | bela |
| Ostalo | |
| Anti-glare, Eye-Q Check, 8-bit (6bit + FRC), Less Blue Light, Firmware Update | |
- Model:
- MSI PRO MP241W
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.