- Šifra
- 142240
- Brand
- MSI
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Zakrivljen ekran
- da
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 27"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 0,5 ms
| MSI gaming monitor MAG 276CF E20 | |
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip panela | Rapid VA |
| Zakrivljen ekran | da |
| Vreme odziva | 0,5 ms (mprt) |
| Osvežavanje | 200 Hz |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Kontrast | 3.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| HDR | da |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Broj boja | 1,07 milijardi boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.2a | |
| 2 x HDMI 2.0b | |
| Tilt | -5° do 20° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium |
| Tehnologije | AI Vision |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 21 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 610,5 x 451,6 x 249,8 mm | |
| bez postolja - 610,5 x 362,5 x 90,4 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 3,95 kg | |
| Boja | crna |
| Ostalo | |
| Anti-glare, HDR Ready, sRGB 98%, 81% AdobeRGB, 76% of DCI-P3 | |
- Model:
- MSI MAG 276CF E20
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.