- Šifra
- 142298
- Brand
- MSI
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 26,5"
- G-Sync
- da
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 0,03 ms
| MSI gaming monitor MAG 274QP OLED | |
| Dijagonala ekrana | 26,5" |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Pozadinsko osvetljenje | Samoemitujući (OLED) |
| Tip panela | QD OLED (Quantum Dot OLED) |
| Vreme odziva | 0,03 ms (Gray to Gray) |
| Osvežavanje | 240 Hz |
| Osvetljenje | 400 nita (HDR peak) |
| Kontrast | 1.500.000:1 |
| HDR | HDR Ready |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Broj boja | 1,07 milijardi boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.4a | |
| 2 x HDMI 2.1 | |
| 1 x 3,5 mm audio izlaz | |
| Tilt | -5/20° |
| Swivel | -30/30° |
| Pivot | -90/90° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium, nVidia G-Sync Compatible |
| Tehnologije | AI Vision, OLED Care 2.0 |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 21 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Podesivost po visini | 110 mm |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 609,3 x 427,1 x 241,9 mm | |
| bez postolja - 609,3 x 356,2 x 67,1 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 6,7 kg | |
| Boja | crna |
| Ostalo | |
| 99% of DCI-P3, 99% AdobeRGB, Anti-reflection, HDR Ready, 138% sRGB, 10-bit color | |
- Model:
- MSI MAG 274QP OLED
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.