- Šifra
- 142233
- Brand
- MSI
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 23,8"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 0,5 ms
- Rezolucija
- 1920 x 1080 pix
| MSI gaming monitor MAG 244F | |
| Dijagonala ekrana | 23,8" |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Tip panela | Rapid IPS |
| Vreme odziva | 0,5 ms (Gray to Gray Min.) |
| Osvežavanje | 200 Hz |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Kontrast | 1.000:1 |
| HDR | HDR Ready |
| Ugao vidljivosti H/V | 1178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Broj boja | 1,07 milijardi boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.2 | |
| 1 x HDMI 2.0b | |
| 1 x 3,5 mm audio izlaz | |
| Tilt | -5° do 20° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 17 kWh/1000 h |
| VESA standard | VESA 100 x 100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 541,93 x 398,32 x 220,17 mm | |
| bez postolja - 541,93 x 322,26 x 60 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 3 kg | |
| Boja | crna |
| Ostalo | |
| 89% of DCI-P3, 115% sRGB, 10-bit color, 86% AdobeRGB | |
| Pakovanje | naponski kabl, HDMI kabl, Naponski adapter, Uputstvo za rad |
- Model:
- MSI MAG 244F
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.