- Šifra
- 80272
- Brand
- LG
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 31,5"
- Vreme odziva
- 5 ms
- Rezolucija
- 2560 x 1440 pix
- Osvežavanje ekrana
- 144 Hz
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| LG monitor 32GK850G-B | |
| Gaming monitor | |
| Veličina | 31,5" |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Vrsta displeja | VA |
| Vreme odziva | 5 ms (Faster) |
| Osvežavanje | 144 Hz |
| Dubina boja (broj boja) | 8bits, 16,7M |
| Veličina piksela | 0,2724 x 0,2724 mm |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Osvetljenost | 350nits(typ)/280nits(Min) |
| Odnos kontrasta (originalni) | 3000:1 |
| Odnos kontrasta (DFC) | Mega |
| Ugao gledanja H/V | 178°/178° |
| Priključci | |
| 1 x HDMI | |
| 1 x DisplayPort | |
| 1 x Izlaz za slušalice | |
| Nagib (ugao) | -5~15° |
| Rotiranje (ugao) | -20~+20° |
| Rotacija (ugao) | 0~90° |
| Režim slike | Reader, Gamer 1, Gamer 2, FPS Game 1, FPS Game 2, RTS Game, Reader |
| Nivo crne | |
| DFC, DDC/CI, HDCP | |
| Kontrola Game | |
| Temperatura boje | |
| R/G/B kontrola boje | |
| NVIDIA G-SYNCTM | |
| Funkcija Black Stabilizer | |
| DAS režim | |
| Nišan | |
| Kontrola vremena odziva | |
| Sprečavanje treperenja | |
| Automatski režim mirovanja | |
| OSD zaključavanje | |
| Kontrola na ekranu (OSC) | |
| Razred energetske efikasnosti | B |
| Potrošnja energije | 55 W |
| Podešavanje visine | 110 mm |
| Dimenzije sa postoljem | 715,2 x 603,9 x 272,2 mm |
| Dimenzije bez postolja | 715,2 x 423,9 x 57,1 mm |
| Težina sa postoljem | 8,5 kg |
| Težina bez postolja | 6,7 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- LG 32GK850G-B
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- CN
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.