- Šifra
- 142912
- Brand
- LG
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Zakrivljen ekran
- da
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 31,5"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 1 ms
| LG monitor 32G600A-B | |
| Dijagonala ekrana | 31,5" |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | VA |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Vreme odziva | 1 ms (GtG - Gray-to-Gray) |
| Osvežavanje | 180 Hz |
| Osvetljenje | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 3000 : 1 |
| HDR | HDR 10 |
| Ultrawide | Ne |
| Ugao vidljivosti H/V | 178° / 178° |
| Odnos stranica | 16 : 9 |
| Veličina piksela | 0,272 x 0,272 mm |
| Priključci | |
| 2 x HDMI 2.0 | |
| 1 x Display Port 1.4 | |
| 1 x Audio Out | |
| Zvučnici | Ne |
| Tilt | -5~18º |
| Swivel | ±30º |
| Pivot | Ne |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync |
| Tehnologije | Flicker Free, Zakrivljen ekran: 1000R, VESA Adaptive Sync, Black Stabilizer, Crosshair, Color Weakness Mode, Auto Input Switch, Dual Controller, FPS Counter, OnScreen Control (OSC), Reader mod, Smart Energy Saving, User Define Key, HDR10 |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja energije | 21 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije | 703 x 558 x 259 mm |
| Težina | 8,89 kg |
| Boja | Crna |
- Model:
- LG 32G600A-B
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.