- Šifra
- 108006
- Brand
- LG
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Boja
- bela
- Dijagonala ekrana
- 27"
- Vreme odziva
- 14 ms
- Rezolucija
- 1920 x 1080 pix
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Tip panela
- IPS
| LG monitor 27SR50F-W | |
| Smart monitor | |
| Veličina | 27" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Vrsta displeja | IPS |
| Vreme odziva (GTG) | 14ms (GtG at Faster) |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Ugao gledanja H/V | 178º/178º |
| Osvetljenost | 250 cd/m² (Typ.) 200 cd/m² (Min.)Odnos kontrasta (originalni) tip.: 1000:1 |
| Raspon boja | 16,7M |
| Bluetooth | |
| Priključci | |
| 2 x HDMI | |
| 2 x USB Downstream | |
| Zvučnici | 5 W x 2 |
| Tilt | -5 ~ 15º |
| DDC/CI | |
| HDCP | |
| Plug & Play | |
| Sprečavanje treperenja | |
| HDR 10 | |
| Način rada za čitanje | |
| Auto osvetljenje | |
| Daljinski upravljač | |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 21 kWh/1000 h |
| Napajanje | 100~240V (50/60Hz) |
| Odvojiva baza | |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije sa postoljem | 611,8 x 450,9 x 209,9 mm |
| Dimenzije bez postolja | 611,8 x 370,9 x 45,1 mm |
| Težina sa postoljem | 5,6 kg |
| Težina bez postolja | 4,4 kg |
| Boja | bela |
- Model:
- LG 27SR50F-W
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.