- Šifra
- 80007
- Brand
- IIYAMA
- Zakrivljen ekran
- da
- Gaming
- da
- FreeSync
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 23,6"
- Vreme odziva
- 1 ms
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Iiyama monitor G-MASTER G2466HSU-B1 | |
| Dijagonala | 23,6" |
| Osnovna rezolucija | 1920 x 1080 @165Hz (2.1 megapixel Full HD) |
| Panel | VA LED, mat završna obrada |
| Zakrivljen | 1500R |
| Vreme odziva (MPRT) | 1 ms |
| Osvežavanje | 165 Hz |
| Format ekrana | 16:9 |
| Osvetljenje | 250 cd/m2 typical |
| Statički kontrast | 3000:1 typical |
| Napredni kontrast | 80M:1 |
| Ugao gledanja H/V | 178°/178° |
| Podržane boje | 16,7mln |
| Horizontalna sinhronizacija | 30 - 184 kHz |
| Vidljiva površina ŠxV | 521,39 x 293,28 mm, 20,5 x 11,5" |
| Razmak piksela | 0,271 mm |
| Priključci | |
| HDMI x 2 | |
| DisplayPort x 1 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| izlaz za slušalice | |
| Zvučnici | 2 x 2 W |
| Ugao nagiba | 22° gore, 5° dole |
| Smanjeno emitovanje plave svetlosti | |
| Bez treperenja | |
| FreeSync podrška | 1920 x 1080 @40-165Hz |
| HDR | da (HDR ready) |
| OSD jezici | |
| VESA montiranje 100 x 100mm | |
| Sistem upravljanja kablovima | |
| Dimenzije | 535,5 x 394,5 x 202 mm |
| Težina | 3,7 kg |
| Boja | mat, crna |
- Model:
- IIYAMA G-MASTER G2466HSU-B1
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- ASBIS doo
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.