- Šifra
- 99034
- Brand
- GIGABYTE
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Gaming
- da
- FreeSync
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 27"
- Vreme odziva
- 1 ms
- Rezolucija
- 2560 x 1440 pix
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Gigabyte monitor G27Q-EK | |
| Veličina ekrana | 27" |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | IPS |
| Odziv | 1 ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 144 Hz |
| Pozadinsko osvetljenje | Edge-LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | 12.000.000:1 |
| Osvetljenje | 350 nita |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium |
| Uglovi gledanja H/V | 178°/178° |
| Veličina piksela | 0,2331 mm |
| Gaming | da |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.2 | |
| 2 x HDMI 2.0 | |
| 1 x USB 3.0 tip B upstream, 2x USB 3.0 (Tip A) | |
| Izlaz za slušalice | |
| Snaga zvučnika | 2 x 2 W |
| Ugao nagiba | od -5 do +20 |
| Tilt | |
| Flicker-free | |
| HDR, 92% of DCI-P3 | |
| 120% sRGB | |
| Low Blue Light | |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja energije | 22 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Pakovanje | naponski kabl, HDMI kabl, USB kabl, DP kabl |
| Podesivost po visini | 130 mm |
| Širina | 619,04 mm |
| Dubina | 202,97 mm, 56,2mm (bez postolja) |
| Visina | 518,88 mm, 365,625mm (bez postolja) |
| Težina | 6,7 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- GIGABYTE G27Q-EK
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.