- Šifra
- 87985
- Brand
- DELL
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Gaming
- da
- G-Sync
- da
- FreeSync
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 23,8"
- Vreme odziva
- 1 ms
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Dell monitor G2422HS | |
| Gejming monitor | |
| Veličina ekrana 23,8" | |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Vreme odziva | 1 ms (GtG - Gray-to-Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 165 Hz |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 350 cd/m2 |
| Uglovi gledanja | 178°/178° |
| Veličina piksela | 0,2745 mm |
| Paleta boja | 16,7 miliona boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.2 | |
| 2 x HDMI 2.0 | |
| Audio izlaz 3,5 mm | |
| Podesivost po visini, Tilt | |
| NVIDIA® G-Sync™ technology | |
| 3H hard coating | |
| AMD FreeSync™ Premium | |
| Anti-glare | |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja energije | 15 kWh/1000h |
| Montiranje na zid | VESA 100 x 100 mm |
| Širina | 538,48 mm |
| Dubina | 190,5 mm |
| Visina | 350,5 mm |
| Težina | 3,5 kg |
| Boja | crna |
| Pakovanje | DisplayPort - DisplayPort kabl, HDMI kabl |
- Model:
- DELL G2422HS
- Naziv i vrsta robe:
- ARHIVA
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.