- Šifra
- 142246
- Brand
- BENQ
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Gaming
- da
- Boja
- crna bela
- Dijagonala ekrana
- 24,5"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 1 ms
- Rezolucija
- 1920 x 1080 pix
| BENQ gaming monitor MOBIUZ EX251 | |
| Dijagonala ekrana | 24,5" |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | IPS |
| Vreme odziva | 1 ms (GTG) |
| Osvežavanje | 220 Hz |
| Osvetljenje | 350 nita, 400 nita (peak) |
| Kontrast | 1.000:1 |
| HDR | HDR10 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Broj boja | 16,7 miliona boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.2 | |
| 2 x HDMI 2.0 | |
| 1 x USB 5 Gbps tip-C upstream | |
| 2 x USB 5 Gbps tip-A downstream | |
| 1 x 3,5 mm audio izlaz | |
| Zvučnici | 2 x 2,5 W |
| Tilt | -5° do 20° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync |
| Tehnologije | Flicker-free, HDR10, TÜV-certified, Low Blue Light, VESA Display HDR 400, HDCP, 99% sRGB, AMA, Color Weakness mod, Gamma Adjustment |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 17 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 557,7 x 428,78 x 211,74 mm | |
| bez postolja - 557,7 x 339,2 x 81,9 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 4,17 kg | |
| bez postolja - 3,62 | |
| Boja | crna/bela |
- Model:
- BENQ MOBIUZ EX251
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.