- Šifra
- 142296
- Brand
- ASUS
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Zakrivljen ekran
- da
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 34"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 0,5 ms
| ASUS gaming monitor TUF VG34WQML5A | |
| Dijagonala ekrana | 34" |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | VA |
| Zakrivljen ekran | da, 1500R |
| Vreme odziva | 0,5 ms, 1 ms (Gray to Gray) |
| Osvežavanje | 250 Hz |
| Osvetljenje | 400 nita, 400 nita (HDR peak) |
| Kontrast | 4.000:1 |
| HDR | HDR10 |
| Ultrawide | da |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Veličina piksela | 0,232 x 0,232 mm |
| Broj boja | 1,07 milijardi boja |
| Priključci | |
| 2 x DisplayPort 1.4 | |
| 2 x HDMI 2.1 | |
| 3 x USB-A 3.2 Gen 1 | |
| 1 x 3,5 mm audio izlaz | |
| Zvučnici | 2 x 2 W |
| Tilt | -5/20° |
| Swivel | -10/10° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync |
| Tehnologije | HDCP, Flicker-free, Low Blue Light, PIP / PBP Technology, Trace Free Technology, GamePlus, Color Temperature Selection, Extreme Low Motion Blur, GameFast Input technology, Shadow Boost, VRR Technology: Adaptive sync, GameVisual Technology |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 31 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Podešavanje visine | 130 mm |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 807,8 x 540,6 x 250 mm | |
| bez postolja - 807,8 x 363,9 x 111 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 8,1 kg | |
| bez postolja - 5,8 kg | |
| Boja | crna |
| Ostalo | |
| Anti-glare, HDR10, 95% of DCI-P3, Zakrivljenost 1500R, DisplayWidget, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, AI Visual, Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost, ASUS Power Sync, 130% sRGB, VESA AdaptiveSync Display 250Hz | |
- Model:
- ASUS TUF VG34WQML5A
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.