- Šifra
- 142293
- Brand
- ASUS
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Zakrivljen ekran
- da
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 31,5"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 0,5 ms
| ASUS gaming monitor TUF VG32WQ3B | |
| Dijagonala ekrana | 31,5" |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | Fast VA |
| Zakrivljen ekran | da, 1500R |
| Vreme odziva | 0,5 ms, 1 ms (GTG) |
| Osvežavanje | 180 Hz |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Kontrast | 3.500:1 |
| HDR | HDR10 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,272 mm |
| Broj boja | 16,7 miliona boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.4 | |
| 2 x HDMI 2.0 | |
| 1 x 3,5 mm audio izlaz | |
| Zvučnici | 2 x 2 W |
| Tilt | -5°/23° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync |
| Tehnologije | Anti-glare, Flicker-free, Low Blue Light, Trace Free Technology, 120% sRGB, Extreme low motion blur, Shadow boost, 90% of DCI-P3, HDCP, GamePlus, Zakrivljenost 1500R, DisplayWidget, GameFast Input technology, GameVisual |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 26 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 710 x 507 x 214 mm | |
| bez postolja - 710 x 426 x 87 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 7,1 kg | |
| bez postolja - 6 kg | |
| Boja | crna |
- Model:
- ASUS TUF VG32WQ3B
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.