- Šifra
- 142306
- Brand
- ASUS
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Gaming
- da
- Boja
- siva
- Dijagonala ekrana
- 26,5"
- G-Sync
- da
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 0,02 ms
| ASUS gaming monitor ROG Swift PG27AQWP-W OLED | |
| Dijagonala ekrana | 26,5" |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Pozadinsko osvetljenje | OLED |
| Tip panela | WOLED |
| Vreme odziva | 0,02 ms (Gray to Gray) |
| Osvežavanje | 540 Hz |
| Osvetljenje | 1.500 nita |
| Kontrast | 1.500.000:1 |
| HDR | Da |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,229 mm |
| Broj boja | 1,07 milijardi boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.2 | |
| 2 x HDMI 2.1 | |
| 3 x USB 3.2 Gen 1 tip A | |
| 1 x 3,5 mm audio izlaz | |
| Tilt | -5°/20° |
| Swivel | -30°/30° |
| Pivot | -90°/90° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible |
| Tehnologije | Dual mode (QHD 540Hz - HD 720 Hz)Flicker-free, HDR10, Delta E 2, Extreme low motion blur, Shadow boost, GamePlus, Glossy, Game Visual, GameFast Input technology, AI Visual, 135% sRGB, 99.5% of DCI-P3 |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 22 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Podešavanje visine | 110 mm |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 605,6 x 547,9 x 273,5 mm | |
| bez postolja - 605,6 x 369,4 x 63,1 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 7,04 kg | |
| bez postolja - 4,54 kg | |
| Boja | siva |
- Model:
- ASUS ROG Swift PG27AQWP-W OLED
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.