- Šifra
- 62853
- Brand
- ASUS
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 28"
- Vreme odziva
- 1 ms
- Rezolucija
- 3840 x 2160 pix
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Tip panela
- TN
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Asus monitor 28 PB287Q LED | |
| Veličina ekrana | 28" |
| Rezolucija | 3840 x 2160 pix |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | TN |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 330 cd/m2 |
| Odziv | 1 ms |
| Uglovi gledanja | 160° vertikalni, 170° horizontalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60 Hz |
| Veličina piksela | 0,16 mm |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort | |
| 2 x HDMI | |
| Audio izlaz 3,5 mm | |
| Audio ulaz 3,5 mm | |
| Snaga zvučnika | 2 x 2 W RMS |
| Podržane tehnologije | Flicker-free, SPLENDID Video Intelligence |
| Slika u slici | |
| Pomeranje | Pivot, Podesivost po visini, Swivel, Tilt |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Težina | 7,9 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- ASUS 28 PB287Q LED
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.