- Šifra
- 142243
- Brand
- AOC
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 27"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 0,5 ms
- Rezolucija
- 2560 x 1440 pix
| AOC gaming monitor Q27B36X | |
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Tip panela | IPS |
| Vreme odziva | 4 ms (Gray to Gray), 0,5 ms (mprt) |
| Osvežavanje | 144 Hz |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Kontrast | 1.500:1 |
| Dinamički kontrast | 20.000.000:1 |
| HDR | HDR10 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,2331 mm |
| Broj boja | 16,7 miliona boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.4 | |
| 1 x HDMI 2.0 | |
| 1 x 3,5 mm audio izlaz | |
| Tilt | da |
| Opis adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Tehnologije | Anti-glare, Flicker-free, HDR10, Low Blue Light, 92% of DCI-P3, 118%(sRGB), 87.7% AdobeRGB |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 21 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 616 x 447,4 x 205,6 mm | |
| bez postolja - 616 x 358,8 x 62 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 3,14 kg | |
| bez postolja - 2,86 kg | |
| Boja | Crna |
- Model:
- AOC Q27B36X
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.