- Šifra
- 142231
- Brand
- ACER
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 27"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 1 ms
- Rezolucija
- 1920 x 1080 pix
- Osvežavanje ekrana
- 120 Hz
| ACER standardni monitor SA272 G0 | |
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | IPS |
| Vreme odziva | 1 ms (VRB) |
| Osvežavanje | 120 Hz |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Dinamički kontrast | 1.000.000:1 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Broj boja | 16.7 miliona boja |
| Priključci | |
| 1 x HDMI 1.4 | |
| 1 x VGA | |
| Zvučnici | 2 x 1 W |
| Tilt | -5 do 15° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync, nVidia G-Sync, Adaptive Sync |
| Tehnologije | Acer VisionCare, Acer ComfyView Display, Acer EcoDisplay |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 21 kWh/1000 h |
| VESA standard | 75 x 75 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 617 x 451 x 224 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 3,92 kg | |
| Boja | crna |
| Ostalo | |
| 72% NTSC color gamut, Flicker-less Technology, Ultra tanki ekran, Low Dimming, BlueLightShield | |
- Model:
- ACER SA272 G0
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.