- Šifra
- 142242
- Brand
- ACER
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 27"
- Vreme odziva
- 1 ms
- Rezolucija
- 1920 x 1080 pix
- Osvežavanje ekrana
- 240 Hz
| ACER gaming monitor Nitro VG270W3BMIIPX | |
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | IPS |
| Vreme odziva | 1 ms (GTG), 0,5 ms (Gray to Gray Min.), 1ms (VRB) |
| Osvežavanje | 240 Hz |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Kontrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| HDR | HDR10 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,31100 mm |
| Broj boja | 16,7 miliona boja |
| Priključci | |
| 1x DisplayPort 1.4 | |
| 2x HDMI 2.0 | |
| 3.5mm audio izlaz | |
| Zvučnici | 2 x 2 W |
| Tilt | -5° do 25° |
| Tehnologije | Ergostand, Acer Display Widget |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja energije | 16 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 613,4 x 459,4 x 199,3 mm | |
| bez postolja - 613,4 x 368,3 x 63 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 3,93 kg | |
| bez postolja - 3,50 kg | |
| Boja | crna |
- Model:
- ACER Nitro VG270W3BMIIPX
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.