- Šifra
- 142245
- Brand
- ACER
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Zakrivljen ekran
- da
- Gaming
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 27"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 1 ms
| ACER gaming monitor ED270U S3 | |
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | VA |
| Zakrivljen ekran | da, 1500R |
| Vreme odziva | 1 ms |
| Osvežavanje | 180 Hz |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Kontrast | 5.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,233 x 0,233 mm |
| Broj boja | 16,7 miliona boja |
| Priključci | |
| 1 x DisplayPort 1.2 | |
| 2 x HDMI | |
| 1 x 3,5 mm audio izlaz | |
| Zvučnici | 2 W |
| Tilt | -5 do 20° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync |
| Tehnologije | 72% NTSC color gamut, Anti-reflection, 8-bit |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 26 kWh/1000 h |
| VESA standard | 75 x 75 |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 611 x 456 x 199 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 3,9 kg | |
| Boja | crna |
- Model:
- ACER ED270U S3
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.