- Šifra
- 142297
- Brand
- ACER
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Gaming
- da
- Boja
- bela
- Dijagonala ekrana
- 26,5"
- FreeSync
- da
- Vreme odziva
- 0,03 ms
- Rezolucija
- 2560 x 1440 pix
| ACER gaming monitor CE270UXwmiipprx | |
| Dijagonala ekrana | 26,5" |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Pozadinsko osvetljenje | Samoemitujući (OLED) |
| Tip panela | QD OLED (Quantum Dot OLED) |
| Vreme odziva | 0,03 ms (Gray to Gray) |
| Osvežavanje | 240 Hz |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Dinamički kontrast | 1.500.000:1 |
| HDR | HDR10 |
| Ugao vidljivosti H/V | 178°/178° |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Veličina piksela | 0,229 mm |
| Broj boja | 1,07 milijardi boja |
| Priključci | |
| 2 x DisplayPort 1.4 | |
| 2 x HDMI 2.1 | |
| 1 x 3,5 mm audio izlaz | |
| Zvučnici | 2 x 3 W |
| Tilt | -5/25° |
| Swivel | -178°/178° |
| Pivot | -90/90° |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium |
| Tehnologije | Acer VisionCare, Ergostand, Acer Display Widget, CrystalBrite |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 22 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Podešavanje visine | 150 mm |
| Dimenzije | |
| sa postoljem - 611.1 x 403-553 196 mm | |
| Težina | |
| sa postoljem - 5,15 kg | |
| Boja | bela |
| Ostalo | |
| Flicker-free, HDR10, Low Blue Light, 99% of DCI-P3, Kensington security slot, Ugao nagiba od -5 do -25° | |
- Model:
- ACER CE270UXwmiipprx
- Naziv i vrsta robe:
- MONITOR
- Uvoznik:
- EWE COMP DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.