- Šifra
- 65916
- Brand
- ACER
- FreeSync
- da
- Boja
- crna
- Dijagonala ekrana
- 23,8"
- Vreme odziva
- 1 ms
- Rezolucija
- 1920 x 1080 pix
- HDMI
- 1
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Acer monitor 23.8 Nitro VG240Ybmiix IPS | |
| Tip | gejmerski monitor |
| Dijagonala | 23,8" |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | IPS |
| Rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Odnos stranica | 16 : 9 |
| Vreme odziva | 1ms (u Visual Response Boost režimu) |
| Osvežavanje | 75Hz |
| FreeSync/ G-Sync | FreeSync |
| Osvetljenje | 250 cd/m2 |
| Ugao vidljivosti - Horizontalno | 178° |
| Ugao vidljivosti - Vertikalno | 178° |
| VGA(D-Sub) | da |
| HDMI | 1 |
| Zvučnici | da |
| Statički kontrast | 1:1000 |
| Boja | crna |
| Dimenzije | 412 x 540 x 240 mm (VxŠxD, sa postoljem) |
| Masa | približno 4,04 kg (sa postoljem) |
| Ostalo | Zvučnici: 2 x 2W |
| VESA standard | 100 x 100 |
- Model:
- Acer 23.8 Nitro VG240Ybmiix IPS
- Naziv i vrsta robe:
- ARHIVA
- Uvoznik:
- CT
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.