- Šifra
- 94349
- Brand
- RAMPAGE
- Gaming
- da
- Način povezivanja
- zicni
- Tip senzora (optički/laserski)
- opticki
- Broj tastera
- 6
- Rezolucija
- 4000 dpi
- Konekcija
- USB Type-A
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| RAMPAGE miš SMX-R618 TERRIFIC | |
| Senzor | PAV3212 |
| Rezolucija | 4000 DPI |
| Broj tastera | 6 |
| Levi desni prekidač | Huano |
| Izdržljivost tastera | 3 miliona klikova |
| Podrška za zglob | da |
| RGB osvetljenje | da |
| Tip veze | USB |
| Plug & Play | |
| Tip kabla | PVC |
| Dužina kabla | 1,6 m |
| Težina | 210 g |
| Dimenzije | 107 x 95 x 90 mm |
- Model:
- RAMPAGE SMX-R618 TERRIFIC
- Naziv i vrsta robe:
- MIS
- Uvoznik:
- MISON DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.