- Šifra
- 106724
- Brand
- Logitech
- Način povezivanja
- bezicni
- Tip senzora (optički/laserski)
- opticki
- Broj tastera
- 8
- Rezolucija
- 440 dpi
- Konekcija
- USB nano adapter
- Boja
- crna
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Logitech miš MX Ergo 910-005179 | |
| Gaming | da |
| Dizajn miša | za desnu ruku |
| Način povezivanja | bežično |
| Konekcija | USB nano prijemnik |
| Radna frekvencija | 2,4 GHz |
| Domet | do 10 m |
| Dizajn miša | za desnoruke |
| Senzor | optički |
| Broj tastera | 8 |
| Rezolucija | 440 dpi |
| Napajanje | Punjiva baterija |
| Autonomija baterije | do 4 meseca |
| Dimenzije | 132,5 x 51,4 x 99,8 mm |
| Težina | 164 g (bez metalne podloške), 259 g (sa metalnom podloškom) |
| Boja | crna |
- Model:
- LOGITECH MX Ergo 910-005179
- Naziv i vrsta robe:
- MIS
- Uvoznik:
- ASBIS DOO / PC CENTAR DOO
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.