- Šifra
- 142309
- Brand
- ASUS
- Gaming
- da
- Način povezivanja
- zicni
- Tip senzora (optički/laserski)
- opticki
- Broj tastera
- 5
- Konekcija
- USB Type-A
- Osvetljenje
- da
| ASUS gaming ROG HARPE MINI CORE Gaming miš crni | |
| Tip | Optički žičani miš |
| Način povezivanja | Žično povezivanje USB-A |
| Senzor | Optički |
| Rezolucija | 12000 DPI (podesivo) |
| Tip prekidača | ROG Micro Switch II |
| Ubrzanje | 35 G |
| Broj tastera | 5 tastera |
| Pozadinsko osvetljenje | Podesivi RGB |
| Oblik miša | Simetričan |
| Dizajn miša | Za desnu ruku |
| Podržani operativni sistemi | Windows 10 / 11 |
| Dimenzije | 117 x 63 x 37 mm |
| Težina | 52 g |
| Boja | Crna |
| Ostalo | |
| Odziv | 1000Hz |
| Materijal | PTFE |
| Maksimalna brzina | 300 IPS |
| Izdržljivost tastera | Do 100 miliona pritisaka |
- Model:
- ASUS ROG HARPE MINI CORE Gaming miš crni
- Naziv i vrsta robe:
- MIS
- Uvoznik:
- EWE Comp DOO
- Zemlja porekla:
- KINA
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.