- Šifra
- 59209
- Brand
- Xiaomi
- Dijagonala ekrana
- 13,3"
- OS
- Windows 10 Home
- RAM memorija
- 8 GB DDR4
- HDD / SSD
- 256 GB SSD
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 pix
- Materijal kućista
- aluminijum
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Xiaomi Mi Laptop Air 13.3" Global EU | |
| Ekran dijagonale | 13,3" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 pix |
| Odnos stranica 16 | 9, gustina 166 ppi, osvetljenost od 300 nita, Corning® Gorilla® |
| Procesor | Intel Core i5 Quad Core 8250U, 1,60 do 3,4 GHz (6 MB SmartCache) |
| Grafička karta | nVIDIA GeForce MX150, 2 GB GDDR5 |
| RAM Memorija | 8 GB DDR4, 2400 MHz |
| Hard disk | 256 GB PCIe x4 NVMe SSD |
| Optički uređaj | nema |
| Stereo zvučnici | |
| Web kamera | 1,0 Mpix |
| WiFi 802.11ac dual band | |
| Bluetooth 4.1 | |
| Priključci | |
| 1 x HDMI | |
| 2 x USB 3.0 | |
| 1 x USB Type-C | |
| 1 x audio combo | |
| Standardna tastatura | |
| Operativni sistem | Windows 10 |
| Baterija | Li-ion, 4-cell |
| Dužina | 309,6 mm |
| Širina | 210,9 mm |
| Debljina | 14,8 mm |
| Težina | 1,3 kg |
| Boja | siva |
- Model:
- Xiaomi Mi Laptop Air 13.3" Global EU
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.