- Šifra
- 94218
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 15,6"
- OS
- Windows 10 Pro
- RAM memorija
- 8 GB DDR4
- HDD / SSD
- 512 GB SSD
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 pix
- Materijal kućista
- plastika
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| LENOVO laptop V15 G2 ITL Win10 Pro 15.6 FHD i7-1165G7 8GB 512GB SSD GLAN crna | |
| Veličina ekrana | 15,6" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 pix |
| Tip ekrana | Full HD, 250nits, Anti-glare, 45% NTSC |
| Procesor | Intel® Core™ i7-1165G7, 2,8 GHz do 4,7 GHz (12 MB Smart Cache) |
| Grafička karta | Integrisana Intel Iris Xe Graphics |
| RAM Memorija | 8 GB 3200 Mhz DDR4 SDRAM |
| SSD disk | 512 GB, PCIe NVMe |
| Optički uređaj | nema |
| Zvučnici | Stereo, 1.5W x2, Dolby Audio |
| Web kamera | HD 720p, Privacy Shutter |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | 802.11ac (2x2) |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 5.0 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci | |
| 1 x HDMI | |
| 2 x USB-C 3.2 (sano za transfer podataka) | |
| 1 x USB 3.2 | |
| 1 x USB 2.0 | |
| 1 x RJ-45 | |
| 1 x Audio 3,5 mm (izlaz i mikrofon) | |
| Tastatura pune veličine, sa izdvojenim numeričkim delom | |
| Lokalizacija tastature | SR |
| Osvetljena tastatura | ne |
| Baterija | 38Wh |
| Operativni sistem | Windows 10 Professional |
| Dimenzije | 359,2 x 235,8 x 19,9 mm |
| Težina | 1,7 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- LENOVO V15 G2 ITL Win10 Pro 15.6 FHD i7-1165G7 8GB 512GB SSD GLAN crna
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.