- Šifra
- 68357
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 15,6"
- OS
- Windows 10 Home
- RAM memorija
- 4 GB DDR4
- HDD / SSD
- 500 GB
- Rezolucija ekrana
- 1366 x 768 pix
- Materijal kućista
- plastika
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Lenovo laptop V130-15IGM (81HL001XYA) | |
| Dijagonala ekrana | 15,6" |
| Rezolucija | 1366 x 768 px |
| Tip ekrana | HD Ready, Anti-Glare |
| Procesor | Intel Celeron Dual Core N4000, 1,1-2,6 GHz, 4MB keš memorije |
| RAM memorija | 4GB DDR4-2400 MHz |
| Hard disk | 500 GB/5400rpm |
| SSD | nema |
| Grafička kartica | integrisana, Intel UHD Graphics 605 |
| Optički uređaj | DVD-RW |
| Zvuk | stereo zvučnici sa Dolby Audio |
| Web kamera | 0,3 Mpx, sa mikrofonom |
| Mreža | 10/100M |
| Wi-Fi 802.11ac 1x1 | |
| Bluetooth 4.1 | |
| Povezivanje | |
| 1 x HDMI | |
| 2 x USB 3.0 | |
| 1 x RJ 45 | |
| 1 x slušalice/mikrofon | |
| 1 x 4-u-1 čitač kartica | |
| Raspored tastaure | EN-US |
| Pozadinsko osvetljenje | ne |
| Baterija | Li-ion, 2 ćelije |
| Operativni sistem | Windows 10 Home |
| Materijal kućišta | plastika |
| Težina | 2,85 kg |
| Boja | siva |
- Model:
- Lenovo V130-15IGM 81HL001XYA
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Comtrade Distribution d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.