- Šifra
- 52024
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 14"
- OS
- Windows 10 Pro
- RAM memorija
- 16 GB DDR4
- HDD / SSD
- 512 GB SSD
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 pix
- Materijal kućista
- aluminijum
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Lenovo notebook ThinkPad T480 20L5000ACX | |
| Veličina ekrana | 14,0" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 pix |
| Tip ekrana | FHD IPS anti-glare |
| Procesor | Intel® Core™ i7 Quad Core 8550U, 1,8 GHz do 3,7 GHz (8 MB cache) |
| Grafička karta | Integrated Intel® UHD Graphics 620 |
| RAM Memorija | 16 GB DDR4 2400 MHz |
| Hard disk | 512 PCIe SSD |
| Optički uređaj | nema |
| Web kamera | 1,0 Mpix sa mikrofonom |
| Dolby® Audio Premium™ | |
| WiFi Intel® Dual Band 8265 Wireless-AC (2 x 2) | |
| Bluetooth® 4.1 with vPro™ | |
| LAN | |
| Priključci | |
| 1 x HDMI | |
| 2 x USB 3.1 Gen 1 (one Always On) | |
| 1 x USB 3.1 Gen 1 Type-C (Power Delivery, DisplayPort, Data transfer) | |
| 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C / Intel Thunderbolt 3 (Power Delivery, DisplayPort, Data transfer) | |
| 1 x slušalice/mikrofon combo jack | |
| 1 x 4-u-1 SD čitač kartica (SD, MMC, SDHC, SDXC) | |
| 1 x RJ45 Gigabit Ethernet | |
| Operativni sistem | Windows 10 Pro |
| Baterija | do 14,4 h, 2 cell (24 + 24 Wh) |
| Težina | 1,63 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- LENOVO ThinkPad T480 20L5000ACX
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.