- Šifra
- 45605
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 15,6"
- OS
- bez operativnog sistema
- RAM memorija
- 16 GB DDR4
- HDD / SSD
- 256 GB SSD + 1 TB
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 pix
- Materijal kućista
- plastika
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Lenovo notebook Legion Y520-15IKBN (80WK010PYA) | |
| Dijagonala ekrana | 15,6" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 pix |
| Ekran | IPS FHD LED Backlight, anti-glare |
| Ekran osetljiv na dodir | ne |
| Procesor | Intel Core i7 Quad Core 7700HQ |
| Brzina | 2,8 GHz (Turbo do 3,8 GHz) |
| Keš memorija | 6 MB |
| Čipset | Intel HM175 |
| Grafička karta | nVidia GeForce GTX 1050 Ti sa 4 GB DDR5 sopstvene memorije |
| RAM Memorija | 16 GB (8GB + 8GB) DDR4 2133 MHz SDRAM, 2 x SODIMM socket maksimalno 32 GB SDRAM |
| Hard disk 1 | 256 GB PCIe SSD |
| Hard disk 2 | 1 TB/5400 rpm SATA HDD |
| Optički uređaj | nema |
| Harman Kardon stereo zvučnici | |
| Web kamera | 1,0 Mpix sa mikrofonom |
| Gigabitni LAN 10/100/1000 Mbps | |
| WiFi 802.11 ac | |
| Bluetooth 4.1 | |
| Priključci | |
| HDMI (Type A) | |
| USB 2.0 x 1 | |
| USB 3.0 x 2 | |
| USB-C x 1 | |
| 4 u 1 čitač kartica (SD, MMC, SDHC, SDXC) | |
| Baterija | 3 ćelije |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Prosvetljena tastatura | da |
| Tastatura pune veličine, sa izdvojenim numeričkim delomDimenzije | 32,80 x 22,90 x 1,99 cm |
| Dimenzije | 38,00 x 26,50 x 2,58 cm |
| Težina | 2,4 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- LENOVO Legion Y520-15IKBN 80WK010PYA
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.