LENOVO Legion Slim 5 16AHP9 16" WQXGA, AMD Ryzen 7 8845HS, 16GB, 1TB, RTX4070, Backlite, Luna Grey, DOS (83DH007DYA)
Dodaj u listu želja- Šifra
- 117825
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 16"
- OS
- bez operativnog sistema
- RAM memorija
- 16 GB DDR5
- HDD / SSD
- 1 TB SSD
- Rezolucija ekrana
- 2560 x 1600 pix
- Materijal kućista
- aluminijum-plastika
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Lenovo laptop Legion 5 Slim 16AHP9 (83DH007DYA) | |
| Veličina ekrana | 16" |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1600 pix |
| Tip panela | IPS, 165 Hz, 350 nit, Anti-glare, 100% sRGB, G-Sync, FreeSync Premium |
| Procesor | AMD 8-Core Ryzen 7 8845HS, 3,8 do 5,1 GHz (16T, 8 MB L2, 16 MB L3 cache) |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4070 8 GB GDDR6 |
| RAM Memorija | 16 (2 x 8) GB SODIMM DDR5-5600 |
| SSD disk | 1 TB M.2 2280 PCIe 4.0 x 4 NVMe SSD |
| Optički uređaj | ne |
| Zvučnici | 2 x 2 W stereo |
| Web kamera | FHD 1080p sa poklopcem |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| LAN | da |
| Priključci | |
| 2 x USB-A 3.2 Gen 2 | |
| 2 x USB-C 3.2 Gen 2 | |
| 1 x HDMI 2.1 | |
| 1 x 3.5 mm audio | |
| 1 x RJ-45 (LAN) | |
| 1 x Čitač kartica | |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera: SRB (YU) | |
| Numerički deo tastature: da | |
| Osvetljenje tastature: RGB | |
| Baterija | integrisana 80 Wh |
| Operativni sistem | bez operativnog sistema |
| Dimenzije | 359,7 x 260,5 x 19,9-21,9 mm |
| Materijal | aluminijum, plastika |
| Težina | 2,3 kg |
| Boja | siva |
- Model:
- LENOVO Legion Slim 5 16AHP9 16" WQXGA, AMD Ryzen 7 8845HS, 16GB, 1TB, RTX4070, Backlite, Luna Grey, DOS (83DH007DYA)
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- ALSO Serbia doo
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.