- Šifra
- 98651
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 14"
- OS
- bez operativnog sistema
- RAM memorija
- 16 GB DDR5
- HDD / SSD
- 512 GB SSD
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1200 pix
- Materijal kućista
- aluminijum
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Lenovo notebook IdeaPad Slim 5 14ABR8 -82XE003BYA | |
| Veličina ekrana | 14" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 pix |
| Tip panela | WUXGA, IPS, IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, TÜV Low Blue Light |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 Octa-Core 7730U, 2,0 do 4,5 GHz (16T, 4MB L2/16MB L3 cache) |
| Grafika | integrisana AMD Radeon™ Graphics |
| RAM Memorija | 16 GB Soldered DDR4-3200 |
| SSD disk | SSD 512 GB M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Optički uređaj | nema |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Stereo zvučnici | 2 W x 2, optimized with Dolby® Audio™ |
| Web kamera | FHD 1080p + IR sa Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 | |
| Bluetooth 5.1 | |
| Čitač otiska prsta | |
| Priključci | |
| 1 x HDMI® 1.4b | |
| 2 x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) | |
| 2 x USB 3.2 Gen 1 | |
| 1 x 3,5 mm slušalice/mikrofon combo | |
| microSD čitač kartica | |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera: SR | |
| Numerički deo tastature: ne | |
| osvetljenje: da | |
| Baterija | Integrisana Li-ion, 56,6 Wh |
| Operativni sistem | nema |
| Kućište | aluminijum |
| TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) | |
| TÜV Rheinland® Flicker Free | |
| MIL-STD-810H vojni test | |
| Dimenzije | 312 x 221 x 16,9 mm |
| Težina | 1,46 kg |
| Boja | siva (Cloud Grey) |
- Model:
- LENOVO IdeaPad Slim 5 14ABR8 -82XE003BYA
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.