- Šifra
- 66445
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 14"
- OS
- bez operativnog sistema
- RAM memorija
- 8 GB DDR4
- HDD / SSD
- 512 GB SSD
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 pix
- Materijal kućista
- aluminijum-plastika
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Lenovo notebook IdeaPad S340-14 (81NB008GYA) | |
| Veličina ekrana | 14" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip panela | FHD, IPS 250nits Anti-glare |
| Procesor | AMD Ryzen 5 Quad Core 3500U, 2,1 GHz do 3,7 GHz (6MB cache) |
| Grafička karta | Integrisana AMD Radeon Vega 8 Graphics |
| RAM Memorija | 8 GB DDR4, 2400 MHz |
| Hard disk | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe 3.0x2 |
| Optički uređaj | nema |
| Stereo zvučnici | |
| Web kamera | 1,0 Mpix sa mikrofonom |
| Wi-Fi 802.11ac | |
| Bluetooth™ 4.1 | |
| Priključci | |
| HDMI x 1 | |
| USB Type-C x 1 | |
| USB 3.1 x 2 | |
| audio 3,5 mm (izlaz i mikrofon) | |
| Čitač kartica 4 u 1 | |
| Tastatura | |
| osvetljena tastatura: da | |
| Baterija | Li-poly, 2-Cell (36 Wh) |
| Operativni sistem | nema |
| Kućište | aluminijum/plastika |
| Težina | 1,6 kg |
| Boja | siva (Platinum Grey) |
- Model:
- LENOVO IdeaPad S340-14 81NB008GYA
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.