- Šifra
- 90100
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 15,6"
- OS
- bez operativnog sistema
- RAM memorija
- 8 GB DDR4
- HDD / SSD
- 512 GB SSD
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 pix
- Materijal kućista
- plastika
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Lenovo notebook IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Shadow Black | |
| Dijagonala ekrana | 15,6" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 pix |
| Tip ekrana | FHD, IPS 300nits Anti-glare, 165Hz, 100% sRGB, DC dimmer |
| Procesor | AMD Ryzen 5 Hexa Core 5600H, 3,3 do 4,2 GHz (12T, 2MB L2/16MB L3) |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Grafička kartica | nVIDIA GeForce GTX 1650, 4 GB GDDR6 |
| RAM memorija | 1x 8 GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Hard disk | SSD 512 GB M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Optički uređaj | nema |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Stereo zvučnici, 2 W x2, Nahimic Audio | |
| Web kamera | 0,9 Mpix (Camera Shutter) sa mikrofonom |
| Wi-Fi 6 11ax, 2x2 | |
| Bluetooth 5.0 | |
| LAN 10/100/1000 Mbps (Gigabit ethernet) | |
| Priključci | |
| 1 x HDMI 2.0 | |
| 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer only) | |
| 2 x USB 3.2 Gen 1 | |
| RJ-45 | |
| audio 3,5 mm combo | |
| Tastatura pune veličine sa numeričkim delom | |
| slovni raspored tastera: SR | |
| osvetljena tastatura: da, belo (White Backlit) | |
| Baterija | Li-ion, 45 Wh |
| Operativni sistem | nema |
| Dimenzije | 359,6 x 251,9 x 24,2 mm |
| Težina | 2,25 kg |
| Boja | crna (Shadow Black) |
- Model:
- LENOVO IdeaPad Gaming 3 15ACH6 82K200A3YA Shadow Black
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.