- Šifra
- 55744
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 15,6"
- OS
- bez operativnog sistema
- RAM memorija
- 8 GB DDR4
- HDD / SSD
- 1 TB
- Rezolucija ekrana
- 1366 x 768 pix
- Materijal kućista
- plastika
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Lenovo laptop IdeaPad 330-15IKB 81DC00N7YA | |
| Dijagonala ekrana | 15,6" |
| Rezolucija | 1366 x 768 px |
| Tip ekrana | HD Ready, Anti-Glare |
| Procesor | Intel Core i3-7100U, 2,4GHz, 3MB keš memorije, 2 jezgra |
| RAM memorija | 8GB (2 x 4GB) DDR4-2133 |
| Hard disk | 1TB, 5400rpm |
| SSD | nema |
| Grafička kartica | nVidia GeForce MX130, 2GB DDR5 VRAM |
| Optički uređaj | nema |
| Mreža | 100/1000M, Wi-Fi 802.11ac 1x1, Bluetooth 4.1 |
| Povezivanje | 1 x USB Type C, 2 x USB 3.1, 1 x RJ 45, 1 x HDMI tipa A, 1 x slušalice/mikrofon, 1 x 4-u-1 čitač kartica |
| Kamera | 0,3 Mpx, sa mikrofonom |
| Raspored tastaure | en-US |
| Pozadinsko osvetljenje | ne |
| Baterija | 30Wh |
| Zvuk | stereo zvučnici |
| Operativni sistem | nema |
| Boja | crna |
| TouchScreen | ne |
| Dimenzije | 37,8 x 26 x 2,29 cm |
| Materijal kućišta | plastika |
| Težina | 2,2 kg |
- Model:
- Lenovo IdeaPad 330-15IKB 81DC00N7YA
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.