- Šifra
- 56865
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 15,6"
- OS
- bez operativnog sistema
- RAM memorija
- 4 GB DDR4
- HDD / SSD
- 128 GB SSD + 1 TB
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 pix
- Materijal kućista
- plastika
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Lenovo notebook IdeaPad 330-15 (81D200JKYA) | |
| Dijagonala ekrana | 15,6" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 pix |
| Ekran | FHD LED Backlight, anti-glare |
| Ekran osetljiv na dodir | ne |
| Touch Bar | ne |
| Procesor | AMD® Raven Ridge Ryzen 3 Dual Core 2200U, 2,5 do 3,4 GHz (4MB cache) |
| Čipset | AMD® Raven Ridge |
| Grafička karta | AMD Radeon 530 sa 2 GB DDR5 sopstvene memorije |
| RAM Memorija | 4 GB (4GB x1) DDR4 2400 MHz SDRAM, 4GB na ploči i ne može se menjati, 1 x SODIMM socket, maksimalno 16 GB SDRAM |
| Hard disk 1 | 128 GB SSD |
| Hard disk 2 | 1 TB/5400 rpm SATA HDD |
| Optički uređaj | nema |
| Stereo zvučnici | |
| Web kamera | 0,3 Mpix sa mikrofonom |
| Gigabitni LAN 10/100/1000 Mbps | |
| WiFi 802.11 ac | |
| Bluetooth 4.1 | |
| Priključci | |
| HDMI (Type A) x 1 | |
| USB 3.1 x 2 | |
| USB-C x x 1 | |
| RJ-45 | |
| audio combo jack | |
| 4 u 1 čitač kartica (SD, MMC, SDHC, SDXC) | |
| Baterija | Li-poly, 2-Cell |
| Operativni sistem | nema |
| Osvetljena tastatura | ne |
| Tastatura pune veličine, sa izdvojenim numeričkim delom | |
| Dimenzije | 37,80 x 26,00 x 2,29 cm |
| Težina | 2,20 kg |
| Boja | siva (Platinum Grey) |
- Model:
- LENOVO IdeaPad 330-15 81D200JKYA
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.