- Šifra
- 50309
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 15,6"
- OS
- bez operativnog sistema
- RAM memorija
- 4 GB DDR4
- HDD / SSD
- 128 GB SSD + 1 TB
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 pix
- Materijal kućista
- plastika
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Lenovo notebook IdeaPad 320-15 80XH01YWYA | |
| Procesor | Intel® Core™ i3-6006U, 2 GHz, 3 MB keš memorije, 2 jezgra |
| Memorija | 4GB DDR4, 2133MHz |
| Hard disk | 1TB HDD |
| SSD | 128GB SSD |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce 920MX sa 2GB GDDR5 sopstvene memorije |
| Ekran | 15.6" |
| Tip ekrana | FHD, Anti-Glare |
| Mreža | Wi-Fi, GigaEthernet 10/100/1000, Bluetooth 4.1 |
| Povezivanje | 4 u 1 čitač kartica; RJ-45 (ethernet); HDMI; USB 3.0 x2; 2-in-1 audio jack (headphone and mic); USB Type-C™ x1 |
| Web kamera | 0.3MPix |
| Način unosa podataka | Tastatura, Touchpad |
| Baterija | 2 Cell Lithium-Polymer |
| Operativni sistem | Nema |
| Boja | Siva |
| Masa | 2.2kg |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 piksela |
- Model:
- LENOVO IdeaPad 320-15 80XH01YWYA
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.