- Šifra
- 90650
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 15,6"
- OS
- bez operativnog sistema
- RAM memorija
- 8 GB DDR4
- HDD / SSD
- 512 GB SSD
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 pix
- Materijal kućista
- plastika
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Lenovo notebook IdeaPad 3 15ALC6 (Abyss Blue) 82KU006PYA/GM | |
| Dijagonala ekrana | 15,6" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 pix |
| Tip ekrana | FHD, IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Procesor | AMD Ryzen 7 Octa Core 5700U, 1,8 do 4,3 GHz (16T, 4MB L2/8MB L3 cache) |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Grafika | integrisana AMD Radeon Graphics |
| RAM memorija | 8 GB DDR4 3200 MHz (4GB Soldered DDR4-3200 + 4GB SO-DIMM DDR4-3200) |
| Hard disk | SSD 512 GB M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Optički uređaj | nema |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Stereo zvučnici, 1,5 W x2, Dolby Audio | |
| Web kamera | 0,9 Mpix (Privacy Shutter) sa mikrofonom |
| Wi-Fi 6 11ax, 2x2 | |
| Bluetooth 5.0 | |
| Priključci | |
| 1 x HDMI 1.4b | |
| 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer only) | |
| 1 x USB 3.2 Gen 1 | |
| 1 x USB 2.0 | |
| audio 3,5 mm combo | |
| 4 u 1 čitač kartica | |
| Tastatura pune veličine sa numeričkim delom | |
| osvetljena tastatura: ne | |
| Baterija | Li-ion, 38 Wh |
| Operativni sistem | nema |
| Dimenzije | 359,2 x 236,5 x 19,9 mm |
| Težina | 1,65 kg |
| Boja | plava (Abyss Blue) |
- Model:
- LENOVO IdeaPad 3 15ALC6 (Abyss Blue) 82KU006PYA/GM
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.