LENOVO IdeaPad 1 15IGL7 DOS/15.6"FHD/Celeron N4020/8GB/256GB SSD/IntelHD/SRB/siva
Dodaj u listu želja- Šifra
- 97086
- Brand
- LENOVO
- Dijagonala ekrana
- 15,6"
- OS
- bez operativnog sistema
- RAM memorija
- 8 GB DDR4
- HDD / SSD
- 256 GB SSD
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 pix
- Materijal kućista
- plastika
Pozovite nas da se raspitate o dostupnosti proizvoda.
| Lenovo notebook IdeaPad 1 15IGL7 DOS/15.6"FHD/Celeron N4020/8GB/256GB SSD/IntelHD/SRB/siva | |
| Dijagonala ekrana | 15,6" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 pix |
| Tip | FHD, TN, 220nits, Anti-glare |
| Ekran osetljiv na dodir | ne |
| Procesor | Intel Celeron Dual Core N4020, 1,1 - 2,8 GHz (2T, 4 MB cache) |
| Grafička karta | Integrisana Intel UHD Graphics 600 |
| RAM Memorija | 8 GB DDR4 2400 MHz |
| Hard disk | SSD 256 GB PCIe NVMe®, PCIe 3.0 x4 |
| Optički uređaj | nema |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Stereo zvučnici, 1,5 W x2, Dolby Audio | |
| Web kamera | 0,9 Mpix sa mikrofonom |
| Wi-Fi 11ac 2x2 | |
| Bluetooth 5.0 | |
| Priključci | |
| 1 x HDMI 1.4b | |
| 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer only) | |
| 1 x USB 3.2 Gen 1 | |
| 1 x USB 2.0 | |
| audio 3,5 mm (slušalice/mikrofon) | |
| 4-u-1 čitač kartica | |
| Tastatura pune veličine, sa izdvojenim numeričkim delom | |
| Osvetljena tastatura | ne |
| Baterija | Li-ion, 42 Wh |
| Operativni sistem | nema |
| Dimenzije | 360,2 x 236 x 17,9 mm |
| Težina | 1,54 kg |
| Boja | siva (Cloud grey) |
- Model:
- LENOVO IdeaPad 1 15IGL7 DOS/15.6"FHD/Celeron N4020/8GB/256GB SSD/IntelHD/SRB/siva
- Naziv i vrsta robe:
- LAPTOP
- Uvoznik:
- Zemlja porekla:
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.