- Šifra
- 142372
- Brand
- HISENSE
- Energetski razred:
-
- Informacioni list
- Tehnologija ekrana
- QLED
- Dijagonala ekrana
- 40" [ 102 cm ]
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Osvežavanje ekrana
- 60 Hz
- Smart
- da
- Operativni sistem
- VIDAA OS
| HISENSE televizor 40A5S Smart | |
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| Rezolucija ekrana | Full HD 1.920 x 1.080 pix |
| Tip osvetljenja | DLED |
| Tehnologija ekrana | QLED |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Analogni tjuner | da |
| osvežavanje: 60 Hz | |
| HDR10 | |
| HLG | |
| Quantum Dot tehnologija | |
| odziv - 9,5 ms | |
| odnos stranica - 16:9 | |
| ugao vidljivosti (H) - 178° | |
| Zvuk | |
| snaga zvučnika - 2 x 7 | |
| Dolby Atmos | |
| EzPlay | |
| korisnički ekvilajzer | |
| WiFi 802.11bgn/2.4G | |
| LAN | RJ-45 (Ethernet LAN) |
| Priključci | |
| 2 x HDMI ulaz | |
| 1 x USB 2.0 | |
| 2 x RF | |
| 1 x RJ-45 | |
| 1 x S/PDIF | |
| 1 x 3,5 mm Audio izlaz | |
| 1 x CI+ 2.0 | |
| Smart | |
| dijeljenje ekrana | |
| dijeljenje sadržaja - DMP/DMR | |
| Airplay 2 podrška | |
| podržane aplikacije - AccuWeather, App Store, Apple TV+, DAZN, Deezer, Disney+, EON, FIFA+, Hungama Play, Kidoodle TV, NBA, Netflix, Plex, Prime Video, Rakuten TV, Redbull TV, SWEET.TV, Tet+, Toon Goggles, UEFA TV, VIDAA Art, VIDAA Free, YouTube, YouTube kids | |
| Ostalo | |
| Roditeljska kontrola | |
| Media plejer | Zvuk, Slika, Video |
| Game Mode, Noise Reduction | |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja električne energije | 36 kWh/1000 h |
| VESA standard | 100 x 200 |
| Dimenzije sa postoljem | 898 x 539 x 179 mm |
| Dimenzije bez postolja | 898 x 511 x 78 mm |
| Težina sa postoljem | 4,9 kg |
| Boja | crna |
- Model:
- HISENSE 40A5S
- Naziv i vrsta robe:
- TELEVIZOR
- Uvoznik:
- EWE Comp d.o.o.
- Zemlja porekla:
- Kina
- Prava potrošača:
- Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Napomena:
Tehnomedia centar DOO se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.